Podobają Ci się nasze produkty?

Zapraszamy do współpracy!
Zobacz jak zostać Resellerem,
To prostsze niż myślisz :)

Napisz lub zadzwoń
do nas klikając w

Nawiążemy kontakt i umówimy się na spotkanie gdzie się poznamy. Wy opowiecie nam o swojej firmie, a my o nas i naszych produktach.
1.

Poznaliśmy się i wszyscy są zadowoleni ze spotkania?

Czas na umowę resellerską i jesteśmy gotowi by zacząć!
Jednak nie zostawimy Cię bez opieki – dostaniesz od nas materiały by móc właściwie i solidnie pracować jako reseller. Doceniamy Twój zapał więc pamiętaj, że zawsze możesz zadzwonić czy napisać do nas z każdym problemem dotyczącym naszej współpracy. Pomożemy!
2.

Zapraszamy do współpracy

Doceniamy Twój zapał więc pamiętaj,
że zawsze możesz zadzwonić czy napisać do nas.
Kontakt z klientem
i promowanie produktów firmy
Przygotowanie wycen
zgodnie z firmowymi kalkulatorami
Zebranie pomiarów oraz ustalenia
szczegółów i preferencji
klienta końcowego
Złóż zamówienie – skontaktuj się
z nami byśmy mogli zacząć pracować
Zaczekaj na dostawę kompletnego
zestawu przygotowanego do montażu
Zamontuj naszą
konstrukcję u klienta
Czekamy na zdjęcia wykonania,
opinie czy sugestie – pomóż nam się rozwijać

Najczęściej zadawane pytania

jeśli nie ma tutaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie
– chętnie pomożemy – po prostu się skontaktuj!

1. Jak wyglądają kwestie finansowe potencjalnej współpracy?

Przyjęty model biznesowy jest bardzo prosty. Reseller korzysta z wysokich rabatów, dostępnych tylko w programie partnerskim, które stanowią część zysku. Dodatkowo zysk zwiększa wynagrodzenie, które Reseller pobiera z tytułu wykonania usługi montażowej, transportu, etc. Reseller otrzymuje również umowne wynagrodzenie również na akcjach montażowych lub serwisowych, które zleca GRUPA SPAW-MAN sp. z o.o. sp. k. w regionie działania Resellera, proste prawda?

2. O jakim zakresie współpracy możemy rozmawiać?

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym, czy świeżo upieczonym przedsiębiorcą możemy nawiązać współpracę. Jeśli nasze wizje i standardy są zgodne to zależnie od zakresu współpracy, jakim jesteś zainteresowany można:

  • nawiązać współpracę w zakresie obsługi sprzedażowej klienta
  • nawiązać współpracę w zakresie prowadzenia usług montażowych
  • nawiązać współpracę w zakresie prac serwisowych i napraw gwarancyjnych
  • lub możemy nawiązać współpracę kompleksową opiewającą na sprzedaż, montaż i serwis produktów firmy GRUPA SPAW-MAN sp. z o.o. sp. k

3. Czy każdy może zostać naszym Resellerem?

Firma GRUPA SPAW-MAN sp. z o.o. sp. k. stawia sobie za cel pełne zadowolenie swoich klientów. Dbamy o jakość naszych produktów, a każdy projekt traktujemy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Szukamy ludzi o podobnym podejściu, którzy rozumieją naszą wizję i chcą dbać  o nasze standardy.

Dlatego chcemy się dobrze poznać byśmy mogli obustronnie zweryfikować czy chcemy i myślimy o współpracy na takich samych zasadach oraz, czy dzielimy wspólne podejście i standardy dotyczące profesjonalizmu obsługi, czy jakości świadczonych usług.

4. W czym możecie mi pomóc?

Ponad 5 lat pracujemy nad naszymi produktami, stale zwiększając jakość realizacji zarówno naszej produkcji, jak i usług montażowych, serwisowych oraz profesjonalizacji procesów związanych z prowadzeniem biznesu. Każdy nasz Reseller może liczyć na wsparcie w zakresie:

  • technicznym
  • produktowym
  • sprzedażowym
  • marketingowym
  • logistycznym

Naszej firmie przyświeca idea zaufania i przyjacielskiej atmosfery – dołączając do naszych współpracowników możesz na nas liczyć, My mamy nadzieję, że możemy liczyć na Ciebie!