Balustrady francuskie – za co je doceniamy?

LOGO - SPAW-MAN - Ściany Szklane, Schody Metalowe, Balustrady wewnętrzne, Balustrady zewnętrzne, Konstrukcje stalowe, Stelaże, Wrocław
Damian Barnaś 09.11.2023 r.

Balustrada francuska – za co ją doceniamy?

Balustrada francuska to wyraz tradycji i klasyki. To rozwiązanie, które pojawiło się w Europie w XVIII wieku i od tego czasu zachowuje swoje znaczenie jako symbol elegancji i piękna w architekturze.
Jej wyraźne wzornictwo i detale sprawiają, że jest ona idealnym uzupełnieniem zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz.

stalowa_zewnętrzna_balustrada_francuska_spaw_man_wrocław

Trwałość dzięki cynkowaniu ogniowemu

Cynkowanie ogniowe to proces, który sprawia, że balustrada jest odporna na korozję i działanie warunków atmosferycznych.
To kluczowy aspekt, zwłaszcza w balustradach zewnętrznych, które są narażone na różnorodne czynniki środowiskowe.

Ochrona i estetyka dzięki lakierowaniu proszkowemu

Lakierowanie proszkowe nie tylko nadaje balustradzie elegancki wygląd, ale także chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływem promieni UV. To oznacza, że balustrada francuska zachowuje swój piękny wygląd przez długi czas, bez konieczności częstego konserwowania.

Dzięki lakierowaniu proszkowemu możesz dostosować kolor balustrady do swojego indywidualnego gustu i stylu architektonicznego budynku. To daje Ci możliwość stworzenia balustrady, która idealnie pasuje do otaczającej przestrzeni.

balustrada_francuska_z_wypelnieniem_szklanym1

Bezpieczeństwo

Stalowa balustrada francuska pełni przede wszystkim rolę zabezpieczenia przestrzeni, zapobiegając upadkom i wypadkom.
Jej solidna konstrukcja stanowi istotny element ochrony użytkowników budynku.

Jest znacznie więcej niż tylko ozdobnym elementem architektury. Jej funkcjonalność jako zabezpieczenia, ochrony i podziału przestrzeni sprawia, że jest niezwykle wartościowym i wszechstronnym rozwiązaniem, które doskonale łączy w sobie praktyczność i piękno.