Nowoczesne schody i balustrady

LOGO - SPAW-MAN - Ściany Szklane, Schody Metalowe, Balustrady wewnętrzne, Balustrady zewnętrzne, Konstrukcje stalowe, Stelaże, Wrocław
Damian Barnaś 10.02.2023 r.

Nowoczesne balustrady ze szkłem i stalowe schody – Elegancja i funkcjonalność w aranżacji wnętrz.

Elegancja i nowoczesność – słowa dobrze oddające wrażenia, które płyną z aranżacji wnętrza, w której schody i antresolę zdobią balustrady z wypełnieniem ze szkła.

Firma Spaw-Man stale rozwija swoje portfolio, często o realizacje wyjątkowe i unikatowe w swojej formie, lub przeznaczone do bardzo ciekawych wnętrz.

Ciekawym rozwiązaniem jest wykonanie balustrady z kwadratowych profili łączących schody z sufitem. Została przymocowana do nich wnęka pod TV, co pokazuje, że firma nie ogranicza się do schematów i jest otwarta na propozycje. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania w mieszkaniu została zaoszczędzona duża ilość miejsca tak ważna w nowoczesnych, często niewielkich mieszkaniach.

Balustrada szklana znajdująca się na piętrze dodaje mieszkaniu uroku i lekkości.

Połączenie stopni stalowych ze schodami dywanowymi, zgodnie z życzeniem klienta, łączy w sobie styl industrialny oraz vintage, co w naszym odczuciu wygląda zarówno nowocześnie, jak i przytulnie.

Nowoczesne balustrady ze szkłem i stalowe schody - Elegancja i funkcjonalność w aranżacji wnętrz. SPAW-MAN

W naszych realizacjach stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców, chcemy mieć pewność, że efekt finalny zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta, a co więcej, że będzie mógł się nim cieszyć przez lata. Na jakość wykonania wpływa również wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany zespół, który codziennie stara się tworzyć rzeczy solidne i stylowe.

Schody czy balustrady to nie wszystko, co firma SPAW-MAN, ma w swojej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się również z innymi realizacjami, odwiedzenie naszych mediów społecznościowych i obserwowanie kolejnych wpisów na blogu.

SPAW-MAN
www.spaw-man.pl