KALKULATOR ONLINE!
Skonfiguruj własną ofertę

Oto kalkulator online! Dzięki któremu w łatwy sposób i w zaledwie kilka minut możesz sam przygotować swoją ofertę, na podstawie której zrealizujemy twój projekt.
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ PRODUKT:

Ściany szklane

Balustrady wewnętrzne

Balustrady zewnętrzne

SPAW-MAN WROCŁAW

Schody

Rodzaj schodów Wybierz, jaki rodzaj schodów Cię interesuje. Jeśli nie wiesz, najczęściej taką informację znajdziesz w projekcie mieszkania/domu. Otwory pod schody przygotowane są na etapie budowy i w wielu przypadkach rodzaj schodów z góry został ustalony w trakcie przygotowania projektu budowlanego.

Wybierz...

Wymiary na podstawie ilustracji Podaj wymiary na podstawie ilustracji. Wymiar A - jest to długość miejsca, w którym będą mieściły się schody. Wymiar B - Jest to szerokość otworu przygotowanego pod montaż schodów. Powyższe wymiary będą znajdowały się w projekcie budowlanym mieszkania/domu. Możesz również zmierzyć otwór przygotowany pod schody bezpośrednio na Twojej inwestycji. Uzupełnij pola, podając wartości w centymetrach. Wpisując wartość nie wpisuj jednostek.

Wzór policzków Wybierz wzór policzków

Wybierz...

Szerokość oraz grubość stopni Wpisz planowaną szerokość biegu, standardowa szerokość stopni/biegu to ok 90cm - 100cm. Wpisz planowaną grubość stopni, standard to 4cm. Uzupełnij pola, podając wartości w centymetrach. Wpisując wartość nie podawaj jednostek.

Rodzaj stopni Wybierz z jakiego materiału mają zostać wykonane dla Ciebie stopnie.

Wybierz...

Czy mają być podstopnice? Czy chcesz aby Twoje schody miały podstopnice?

Pomiar Wybierz czy mamy wykonać pomiar, czy chcesz wykonać go we własnym zakresie? W trudniejszych realizacjach samodzielny pomiar będzie niemożliwy.

Montaż Wybierz czy montaż mają wykonać nasi specjaliści, czy chcesz wykonać go we własnym zakresie?

Adres montażu/pomiaru Wyszukaj swój adres lub wybierz na mapie

Cena konfiguracji

Wypełnij formularz
0
Podana cena jest ceną netto, VAT wynosi 8% lub 23% w zależności czy obowiązuje stawka obniżona - 8% VAT dotyczy montażu w mieszkaniach do 150m2 lub domach mieszkalnych do 300m2, w przypadku opcji bez montażu lub lokali o charakterze niemieszkalnym obowiązuje stawka 23% VAT

Aktualne terminy produkcji wynoszą 8 tyg

Twoja konfiguracja jest już gotowa.

Prześlij nam zapytanie o wybrany projekt. Kopię konfiguracji prześlemy na podany adres.

Czy mamy się z Tobą skontaktować?