Balustrada do sufitu typu harfa – elegancja w architekturze wnętrz

LOGO - SPAW-MAN - Ściany Szklane, Schody Metalowe, Balustrady wewnętrzne, Balustrady zewnętrzne, Konstrukcje stalowe, Stelaże, Wrocław
Damian Barnaś 05.01.2024 r.
Balustrada lamelowa o ułożeniu liniowym

Czym Jest Balustrada do Sufitu Typu Harfa?

Balustrady to elementy architektoniczne, które nie tylko zapewniają bezpieczeństwo, ale także stanowią ważny element dekoracyjny w naszych domach i przestrzeniach komercyjnych. Jednym z wyjątkowych rozwiązań jest balustrada do sufitu typu harfa.

Balustrady montowane do sufitu typu harfa to najnowsza moda wśród nowoczesnych loftowych balustrad ze względu na ich estetyczny, „lekki”, a jednocześnie spektakularny wygląd. Tworzymy harfy z profili 20 x 20 mm w dwóch wzorach: w liniowym lub nieregularnym ułożeniu.

 

Optymalne Wykorzystanie Przestrzeni

Ten rodzaj balustrady idealnie sprawdza się w przestrzeniach o nietypowym kształcie, pozwalając na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Balustrada harfa doskonale wpisuje się w trend tzw. open space, gdzie różne strefy funkcjonalne łączą się w spójną całość.
Pozwala na utrzymanie poczucia przestronności i jednocześnie optymalne wykorzystanie przestrzeni, tworząc harmonijne połączenie między różnymi obszarami wnętrza.

Estetyka i Unikalny Design

Balustrada typu harfa stanowi wyjątkowy element dekoracyjny. Jej elegancki design przyciąga uwagę i nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter. Dzięki temu, wnętrze staje się bardziej atrakcyjne i oryginalne.