DESIGN SPOD LASERA

Damian Barnaś 17.11.2022 r.

Biała balustrada wycinana laserowo, w połączeniu z dębowymi elementami poręczy i stopni oraz białą ścianą to świetny sposób na aranżację nowoczesnej i przestronnej przestrzeni. Tego typu rozwiązanie jest bardzo designerskie i nadaje otoczeniu lekkości.

Design, estetyka, bezpieczeństwo i trwałość. Tak w skrócie opisać można projekt balustrady, która została wykonana przez inżynierów firmy Spaw-Man. Konstrukcje wycinane laserem z blachy stalowej to elementy aranżacji schodów, które świetnie sprawdzą się w przestrzeniach użytkowników, którzy cenią sobie niebanalny design.

Dzięki cięciu laserem, mamy możliwość precyzyjnego docięcia wybranego kształtu. Firma Spaw-Man daje swoim klientom także możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL. W tym przypadku postawiono na biel. W blasze o grubości 8 mm wycięto finezyjne wzory, całość pomalowano proszkowo. Pochwyty wykonano z lakierowanego drewna dębowego o przekroju 40×40 mm, co z kolei idealnie współgra z drewnianymi elementami stopni.

Klientowi zależało na zachowaniu lekkości konstrukcji, a inżynierom i projektantom z firmy Spaw-Man udało się spełnić te oczekiwania. Balustrada jest dobrze dopasowana do charakteru wnętrza i potrzeb jego użytkowników. Zapewnia bezpieczeństwo, a stalowa konstrukcja sprawia, że projekt jest trwały, odporny na uszkodzenia i będzie służył przez długie lata. Jest nowoczesna, designerska, a przy tym bardzo elegancka.

Spaw-Man wykonuje balustrady wewnętrzne oraz poręcze ścienne, przy zachowaniu najwyższego standardu produkcji, połączonego z zarówno nowoczesnymi i śmiałymi, jak i tradycyjnymi projektami.

Dbałość o detal, możliwość doboru kolorystyki z palety RAL i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że wykonywane przez firmę Spaw-Man balustrady nadają unikatowego charakteru każdemu wnętrzu i sprawiają, że są one elementem zapewniającym nie tylko bezpieczeństwo, ale również wyjątkowy design – tak jak w tym przypadku