Nowoczesne wnętrze zasługuje na wyjątkowe schody

LOGO - SPAW-MAN - Ściany Szklane, Schody Metalowe, Balustrady wewnętrzne, Balustrady zewnętrzne, Konstrukcje stalowe, Stelaże, Wrocław
Damian Barnaś 22.03.2024 r.
Schody dwubiegowe z pełnymi policzkami oraz balustradą z pionowym wypełnieniem.

Styl loftowy w nowoczesnych wnętrzach

Loftowe schody to idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Ich surowy, masywny wygląd nadaje charakteru całej przestrzeni.
Smukła balustrada i stopnie z naturalnego drewna pozwalają z kolei zachować lekkość konstrukcji, a całość jest bardzo elegancka.

 

Schody dwubiegowe z pełnymi policzkami oraz balustradą z pionowym wypełnieniem.

Podczas jednej z naszych realizacji mięliśmy do wykonania masywne, loftowe schody i balustradę. Maksymalnie wykorzystując potencjał przestrzeni, stworzyliśmy schody z prostym policzkiem, wykonanym z blachy ciętej laserowo i dwoma podestami.

Policzki, wypełnienie balustrady oraz pochwyty zostały pomalowane na czarno. Balustrada została wykończona pochwytem z płaskownika.
Z kolei stopnie wykonano z solidnego, litego drewna dębowego o grubości 4 cm. Całość została wsparta na słupach.

Stalowa balustrada

Stawiając na balustradę wypełnioną pionowymi prętami o średnicy 12 mm, zadbaliśmy o efekt optycznej lekkości konstrukcji.

Schody dwubiegowe z pełnymi policzkami oraz balustradą z pionowym wypełnieniem. Mimo tego, że jest ona stabilna, bardzo solidna i trwała, nie dominuje przestrzeni, a idealnie z nią współgra. Czarny metal i drewno świetnie wpasowują się w otoczenie, w którym przeważają naturalne kolory i proste wzory. Użyte materiały wyglądają niezwykle elegancko na tle białej ściany.

Bezpieczeństwo konstrukcji

Firma Spaw-Man wykonuje schody, balustrady wewnętrzne oraz poręcze ścienne, przy zachowaniu najwyższego standardu produkcji
i w oparciu a wieloletnie doświadczenie. Dla naszych projektantów i inżynierów najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników naszych konstrukcji. Nie bez znaczenia jest także jej trwałość i to, aby służyła przez długie lata.

Konstrukcja trwała na lata

Tym razem postawiliśmy na połączenie solidnych stopni z lekkością balustrady z pionowych profili. Tego typu rozwiązanie pozwoliło idealnie podkreślić nowoczesne i designerskie wnętrze. Stalowa konstrukcja sprawia, że projekt jest trwały, odporny na uszkodzenia i będzie służył przez długie lata, a grube stopnie zapewniają stabilność i komfort poruszania się między kondygnacjami domu. Całość została wsparta na słupach.

Schody dwubiegowe z pełnymi policzkami oraz balustradą z pionowym wypełnieniem.